Yatak Odası Mobilya Modelleri – Fiyat ve Özellikleri

Yatak Odası Mobilya Modelleri – Fiyat ve Özellikleri
8 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 225 kez okundu.

Yatak Odası Mobilya Modelleri

Günün stresini atmak için çekildiğiniz inziva noktalarıdır yatak odaları… Bütün stresinizi ve sıkıntılarınızı, gündelik hayatı, sorunlarla dolu iş hayatını ve bunun gibi diğer her şeyi dışarıda bırakarak çekilirsiniz yatak odanıza ve dinlenmek istersiniz. Sadece dinlenmekle de kalmaz hayatınızın büyük bir bölümünü bu alanda ya bir başınızla ya da hayat arkadaşınızla geçirirsiniz. Ya yenilemek adına ya da yeni evlenecekseniz sahip olmak adına yatak odası mobilya modelleri üzerinde göz gezdiriyor olabilirsiniz. Özellikle evlilik telaşı ile dolup taşan taze gelin ve damat adayları sıkı bir arayış içerisindedir. Hem zevklerine hem de ceplerine uygun olan bir model aramaktadırlar. Birçok kurumun ve mağazanın kapısını defalarca aşındırırlar ve derin bir araştırma içerisine girişirler.

Klasik Tarzda Döşenmiş ve Nostaljik Tarz Modeller

Herkesin daha doğrusu her bireyin zevki birbirinden farklıdır. Çoğu zaman çiftler bile bu konu üzerinde birçok tartışma yaşayabilmektedir. Kafa karışıklıkları had safhaya ulaşabilmektedir. Kimi bireyler daha modern tarzda döşenmiş bir yatak odası takımı ararken, kimi bireylerse el işçiliğinin ön planda olduğu ve daha çok klasik tarza hitap eden nostaljik modelleri tercih etmektedir. Özellikle el işçiliğinin ön planda olduğu yatak odası mobilya modelleri birbirinden kaliteli ağaçların marifetli ellerden geçerek işlenmesiyle oluşturulmaktadır. Çok fazla emek isteyen ve ince işlem gerektiren bu modeller son zamanların en trend modelleri arasında yer almaktadır.

Şık, Modern ve Aşk Temalı Modeller

Daha açık tonlarda, daha şık ve modern modellerin de revaçta olduğu bilinen bir durumdur. Özellikle de aşk temalı modellerin rengarenk ve nude tonların yan yana kullanıldığı ya da birbirinden farklı renklerin aynı anda patlatıldığı yatak odası mobilya modelleri aranan tercihler arasındadır. Şifonyer, komidin, dolap, makyaj masası ve yatak ünitesi ile beraber birçok parçayı içerisinde barındıran ve birbirinden farklı tasarımlara sahip olan modelleri inceleyebilirsiniz.

Birbirinden farklı tarzda ve yüksek kalitedeki ürünleri; Evidea, Enza home, İKEA, İstikbal, Bellona, Alfemo, Mondi, Vivense gibi mağazaları ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Kendinize ve beklide hayat arkadaşınıza en uygun olan modeli bularak onu satın almayı tercih edebilirsiniz. Ortak isteklerinize hizmet eden renk, doku, malzeme, içerik ve modele uygun olacak olan ürünleri sıralayabilir ve aralarından hem bütçenize hem de size en uygun olanını seçebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git