Küçük Ofis Dekorasyon Örnekleri

Küçük Ofis Dekorasyon Örnekleri
3 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 111 kez okundu.

Küçük Ofis Mobilya Örnekleri özellikle home office çalışanların ya da ofisleri küçük olanların başlıca problemi cool bir dekorasyon için sınırlı yere sahip olmaları. Şık ve kullanışlı tercihlerde bulunarak küçük ofislerinizin çok daha geniş ve ferah görünmesini sağlayabilirsiniz.

İlüzyonlar Yaratın

Küçük ofis dekorasyon örnekleri için ortak nokta daha geniş bir ortam ilüzyonu yaratılmasıdır. Bunun için en büyük yardımcınız aynalar. Ofisin çeşitli noktalarına yerleştirdiğiniz şık ve tasarım aynalar sayesinde çok daha ferah bir görünüm elde edebilirsiniz.

Küçük ofislerde iş verimini arttırmak için feng shuiden destek alabilirsiniz. Minik canlı bitkiler sayesinde ofisinizin enerjisini ve verimini arttırmanız mümkün. Ofis için aksesuar seçerken de sivri detaylı ürünler yerine yuvarlak hatlara sahip ürünleri kullanmanızda da fayda var. Bu sayede enerji akışını dengeleyebilirsiniz.

Renk Seçimi

Küçük ofis dekorasyon örnekleri için mobilya tercihi kadar renk tercihleri de önemlidir. Açık renk duvar tercihleri daha ferah bir görünüme sebep olur. Ofisinize kendi zevkinize uygun birkaç tablo yardımıyla renk katmayı düşünebilirsiniz. Siyah beyaz fotoğraflar da derinlik algısını arttırmakta sıklıkla kullanılırlar. Eski siyah beyaz bir filmin afişini şık bir çerçeve ile ofisinizde kullanabilirsiniz.

Mobilya Tercihi

Eğer küçük bir ofisiniz varsa mobilyalarınızı da açık renk seçmenizde fayda var. Mobilya seçiminizde renk kadar boyut ve tasarımın da önemi var tabi ki. Daha zarif ve sade tasarımlara yönelirseniz çok daha ferah bir ofis tasarımına kavuşabilirsiniz.

Aksesuar seçiminde de sadelikten yana olmanız önemli. Çok fazla aksesuar kullanırsanız kalabalık bir görünüm olur ve bu durumda ofisinizin küçük olması dikkat çeker. Bunun yerine işinize yarayan ürünleri aksesuar gibi kullanabilir, özel tasarım ofis malzemelerine yönelebilirsiniz. Ofisinizde kablo kalabalığından kaçınmanızda da fayda var. Tercihlerinizi mümkün mertebe kablosuz ürünlerde yana kullanın ve gizli priz modellerine bir göz atın. Bu sayede ortadaki kalabalık görünümün önüne geçerek sade ve şık bir ofisin tadını çıkarabilirsiniz.

Küçük ofisleri daha ferah göstermekte kullanabileceğiniz en güçlü silahı da sona bıraktım. Aydınlatma. Tavan aydınlatmalarının yanında kullanacağınız duvar aplikleri ve led ışıklar sayesinde ofisinizi çok daha geniş göstermeniz mümkün. Unutmayın etkili bir kullanımda en küçük ofislerde bile şık ve modern çizgili tasarımlardan faydalanarak havalı bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git