Küçük Banyo Modelleri Nasıl Olur ve Fiyatları Nedir ?

Küçük Banyo Modelleri Nasıl Olur ve Fiyatları Nedir ?
1 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 74 kez okundu.

Küçük Banyo Modelleri Nasıl Olur farklı yöntemler kullanılarak rahatlıkla dekorasyon uygulanabilen noktalar haline getirilebilir. Mekanı daha büyük daha ferah göstermek için ince detay olarak açık renk kullanımı ve aynalar değişmez kurallardır. Ayna dekorasyonda en önemli parçadır. Ve bir ayna kullanımı ile mekan her zaman geniş, aydınlık ve ferah bir hale dönüşür. Banyo fayansları bu noktada en önemli seçim olacaktır. Açık pastel tonlardaki her seçim küçük banyolar için idealdir.

Küçük Banyoyu Kullanışlı Hale Getirmek

Doğru dekore edildiğinde küçük banyolar kullanışlı ve son derece şık bir görüntü sergilerler. Mesela küçük bir banyoda bir küvetin işi yoktur. Boşu boşuna olan alanı daraltmaktan başka bir şeydir. Bunun yerine alana uygun ölçülerde duşakabin seçimi tercih edilmelidir. Duşakabinin dışının cam seçilmesi ile de alanda genişlik hissi uyandırılabilir.

Yeni Tasarımlar Nelerdir ?

Yeni tasarımlarda dikkat çeken mini klozetler küçük banyolar için ideal parçalardır. Depolama açısından da yerden duvara raflar hem eşyaların muhafazası için yeterli olacak hem de alan gereksiz yere mutfak dolapları ile daraltılmamış olacaktır. Küçük bir banyoda her bir parçanın önü arkası yanı kullanılarak ihtiyaçlar giderilebilir. Mesela klozetin üzerine konulacak bir raf ile şık bir depolama alanı oluşması sağlanır. Şık bir vazo, makyaj malzemeleri yerleştirilerek görsellik kazandırılır.

Küçük Banyolarda Raf Sistemi

Küçük banyolarda raf sistemi her zaman kurtarıcıdır. Raf sisteminde banyoda kullanılabilecek tüm parçalar şık sepetler içerisinde dizayn edilerek sergileme yapılabilir. Led aydınlatmalar bir banyo için en uygunudur. Dolap üzeri dolap altlarındaki uygulanabilecek ledler ile küçük banyo bir anda devleşebilir.

Küçük Banyolarda Renk Seçimi

Küçük banyo modellerinde renkler her zaman açık renk üzerine hakim olmalıdır. Desensiz ve düz renkler her zaman için geniş görünüm yaratır. Fayans renklerinde hem bir değişiklik adına hem de tarz olmak adına bir starlık yaratılmak istenirse açık yeşil, turkuaz kullanılabilir. Açık renk kullanım her zaman birincil seçenek olarak düşünülürse çiçekli pastel tonlarda fayansla ortama hareket de kazandırır.

Banyo Dolaplarının Fayanslarda Uyumu

Banyo dolaplarının renkleri fayans rengiyle bütünleşmelidir. Genelde tavsiye renk beyazdır. Ya da beyazla koyu bir renk kullanımı her zaman klas bir görüntü sağlayacaktır. Mesela banyoda siyah-beyaz asaletini göstermekle büyük bir şıklık kazandırabilirsiniz. Sonuç itibari ile uçuk pastel tonlar bir banyo için vazgeçilmez olmalıdır. Parlak renklerde aksesuarlar ve havlularla ortam zenginleştirilir. Baskın koyu renkler sıkıcı bir ortam olmasını sağlar.

Küçük Banyo Modelleri Nasıl Olur ve Fiyatları Nedir ?

Küçük Banyo Modelleri Nasıl Olur ve Fiyatları Nedir ?

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git