Kelebek Mutfak Modelleri – Fiyatları – Resimleri – Yorumları

Kelebek Mutfak Modelleri – Fiyatları – Resimleri – Yorumları
7 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 509 kez okundu.

Mutfak seçimleri her zaman özen ister, bir kere yaptırılıp uzun yıllar boyu pratik bir şekilde kullanılmak istenir. Fonksiyonel tasarımlar bir mutfak modeli için her zaman olmazsa olmazdır. Özellikle evin kadını için mutfak, en önemli yer olduğundan hem kullanışlılık hem görsellik beklentisi vardır. Bu sebeple mutfak seçimleri doğrultusunda ilk adres kelebek mutfak modelleridir. İddialı şık tasarımları ile her mekana uygun modeller olarak bilinen kelebek markası farkını her zaman ortaya koymayı başarmıştır. Kelebek markası mobilya üretiminin yanı sıra mutfak modellerinde de ismini belleklere kazıtmıştır. Bu tecrübesi doğrultusunda tüketici uygun fiyata kaliteyi almaktadır.

Kelebek mutfak modelleri diğer markalara göre çok yüksek maliyetlerle satış durumunda değildir. Çok çeşitli modellerle tüketicisine hizmet vermeyi amaçlayan bir firmadır. Marka olarak tarz, sade ama fonksiyonel mutfak modelleri üretmektedir. Modellerinde genelde ahşap, bambu, mürdüm, ceviz ve meşe malzemelerini kullanır. Tarzını konuşturan Kelebek, modellerinde bu ürünleri karıştırarak bir renk skalası oluşturur ya da sadelikten yana olanlar için tek renkten oluşan modeller üretir. Modeller yenilikler, farklılıklar sunan bir yapıdadır. Kullanılan malzemenin kaliteliği ve antibakteriyel malzemeleri ile uzun ömürlü ürünler olduğundan tercih sıralamasında başlardadır.

Kelebek Mutfak Dolabı Modelleri

Kelebek mutfak, ev dekorasyonunda deneyimini konuşturan bir markadır. Genellikle hazır mutfaklarındaki kaliteli ürünleri ile bilinen marka çok uzun senelere imza atma özelliği ile tanınmaktadır. Tasarımları her zaman zevklidir, renk kullanım dizaynları farklıdır. Ağaçların renklerini farklı bir dizaynda kullanmadaki becerisi ve yeteneği de ön plandadır. Akrilik mutfak dolaplarındaki başarılı model tasarımları da dikkat çekicidir. Hazır Mutfak, mutfak dolapları alanlarındaki başarılarına bir yenisini eklemek üzeredir. Mutfak masaları. Amaç dekoratif görünümlü, kolay temizliği yapılabilen, sağlam masaları tüketicisine sunabilmek misyonunu taşımaktadır.

Kelebek Mutfakta Renk Skalası

Mutfak Modellerinde renkler genelde klasik seçimler doğrultusunda kahverengi tonlarıdır. Ancak Kelebek Mutfak bu konuda da farkını gösterip özel tasarımlar ile mutfakları keyifli bir yaşam alanına dönüştürme çabasını taşımaktadır. Mesela kırmızı ve beyazı buluşturan koleksiyonu ile yeni sezonda dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Mutfak dinamiklik ister, renk ister ,estetik görüntü farkı yaşatmak ister. Bu açılardan görselliğin üst seviyelerde tutulduğu Kelebek Mutfak hayalleri gerçekleştirebilecek boyuttaki çizgileri ile tüketicisini beklemektedir. Farklı kapak ve kulplardaki seçenekleri de ayrıca özellikleri arasındadır. Zengin renk ve aksesuarları ile her türlü mekana uyum sağlama niteliği taşıyan Kelebek Mutfak, hem zevke hem eve uygun ürünleri ile renkleri çılgınca kullanmaya devam edecektir.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git