Ana sayfa Dekorasyon İtalyan Mobilya Modelleri ve En Lüks Tasarımlar Fiyatlar

İtalyan Mobilya Modelleri ve En Lüks Tasarımlar Fiyatlar

58
PAYLAŞ

İtalyan Mobilya Modelleri

Görünüm itibari ile oldukça ihtişamlı ve şık duran  birazda bizim değimimiz ile klasik ve Osmanlı tarzını anımsatan İtalyan mobilya modelleri tam bir şıklık abidesi olarak tanımlamak hiçte yanlış bir tabir olmaz. Her yaşam alanı için( yatak odası, salon, oturma odası) ayrı model ve tasarımları da bulunan bu modeller birçok kişinin tek tercihi olmaktadır. Özellikle ihtişamı ve gösterişi sevenlere tam istediğini veren bu mobilya modelleri lazzoni ve calligaris mağazalarından bulabilirsiniz.

İtalyan Mobilya Salon Ve Yemek Odası Modelleri

 Şıklığı ve gösterişi sevenlerin tercihi olan İtalyan mobilya modelleri çok şık tasarımlara imza atmaktadır. Görenleri kendine hayran bırakan ve bir daha baktıran bu modeller ülkemizde birçok kişinin tek tercihi olmaktadır. Fakat bu model mobilyaları alırken dikkat etmelisiniz mobilyanın oda ile uyumu çok önemlidir. Ayrıca mobilya tek başına uyum oluşturmasının yanı sıra konforlu olmasına da önem gösterin. Mobilya modelleri olarak ağır tasarımlar olan bu tasarımlar ile evinize lüks bir görüntü sağlamanız mümkün olacaktır. Eğer ev kurmak veya yeniden ev eşyası almak istiyorsanız bu modellere bakmanızda fayda vardır. Aradığınız şık tasarımları lazzoni mağazalarında bulabilirsiniz.

Yatak Odalarında İtalyan Havası

Sadece oturma ve yemek odası olarak tasarlanmamış olan İtalyan grubu mobilya tasarımları yatak odalarında da oldukça şık tasarımlar sunarak bizlere göz şovu sunuyorlar. Özellikle yatak başlığı ve dolap olara taç modellere bakmanızda fayda var. Yatak başlığı olarak kumaş kullanılması o eski yatak başlıklarını çok arkada bırakarak şahane bir görüntü sağlıyorlar. Son yıllarda lüks yaşamın hızla ülkemizde yayılması ile çok fazla tercih edilemeye başlanan bu İtalyan tasarımlar ile sizde evinizde bir saray havası oluşturabilirsiniz. Birçok mağazada İtalyan modelleri bulabileceğiniz gibi bu alanda en şık tasarımları colligaris mağazalarından da bulabilirsiniz.

İtalyan Model Mobilyaların Fiyatları

İtalyan model mobilyalar diğer mobilya modellerine göre biraz daha pahallı olmaktadırlar. Fakat gösterişi sevenler yine de bu modelleri almaktan kendilerini alıkoyamamaktadırlar. Her model ve grup için ayrı bir fiyat aralığı ve her mağaza için ayrı bir fiyat olsa da ortalama olarak İtalyan modeller; 8.500 TL ile 55.000 TL arasında bir fiyat aralığı bulunmaktadır.