En Son Çıkan Mutfak Dolabı Modelleri ve Fiyatları

En Son Çıkan Mutfak Dolabı Modelleri ve Fiyatları
4 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 286 kez okundu.

En son çıkan mutfak dolabı modelleri ve fiyatlarını derledik zira özellikle bayanların çok fazla vakit harcadığı mutfaklar için şıklık oldukça önemlidir. Bir mutfak ne kadar göze hitap eder ise o mutfakta is yapan kişi o kadar huzurlu çalışır. Mutfaklar için son zamanlarda birçok şık tasarım var olmakta ve bu tasarımların çoğu birçok bayan veya kişi tarafında tercih edilmektedir. Bu alanda şık tasarımlar yapan kelebek mobilya ve bellona mobilyanın mutfak dolabı örneklerine bakmanızda fayda vardır. Bu markalar hem kaliteli malzeme kullanarak uzun dönem kullanmayı amaçlarken hem de şıklık sunarak iki taraflı güven sağlamaktadır. Ayrıca birçok tasarıma ev sahipliği yapan bu markalarda aradığınız mutfağı bulacağınızdan şüphe yoktur.

Kelebek Mobilya Mutfak Dolapları

Öncelik ile şunu açıklayalım mutfak dolapları eğer istek dışı olmaz ise iskele ve dolap birlikte olarak yaptırılır ve bu şekilde montajı gerçekleşir. Bu markanın mutfak dolapları modelleri olarak çok fazla modeli olduğunu söylemekte fayda vardır. Ayrıca model tasarımlarının yanı sıra mutfak için en çok tercih edilen malzemelerden yapılatma ve kalite konusunda oldukça başarılı olmaktadırlar. Son yıllarda çok fazla tercih edilen ankastre mutfaklar bu markalarında modelleri arasında yerini almaktadır. Beğendiğiniz bir mutfak dolabı örnekleri istediğiniz renge dönüştürülerek zevkinize uygun hale getirilebilir. Ayrıca bir mutfak için dolap içi nasıl ihtiyaç duyuluyor ise ona göre tasarlanarak yapılmış modeller olmaktadır.

Bellona Mobilyanın Mutfak Dolapları

Bu markanın gelen hatları ile mutfak modelleri her mutfağa uyarlanabilen modeller olmaktadır. Bu konuda avantaj sağlayan marka tasarım konusunda da oldukça şık ve modern tasarımları bulunuyor. Mutfak dolapları olarak birçok renk seçeneği içinde en çok tercih edilen lake mutfaklar tam bir zarafet simgesi gibi duruyor. Ayrıca dolap içi genişlikleri de size kolaylık sağlayacaktır. Bunların yanı sıra dolap içi hacmi daha fazla olması ve kapak kulpları için şık modellerinin olması da bu markanın her detayın üstünde durduğunu gösteriyor.

Mutfak Dolapları Fiyatları

Fiyat konusunda en dikkat edilen detay hiç şüphesiz mutfak alanınızın büyüklüğü ve ne kadar dolap kaplayacağıdır. Fakat ortalama bir mutfak için dolap fiyatı söyleyecek olursak 5.590 TL ile 19.500 TL arasında bir fiyat ortaya çıkar.

En Son Çıkan Mutfak Dolabı Modelleri ve Fiyatları

En Son Çıkan Mutfak Dolabı Modelleri ve Fiyatları

Bu Yazının Puanı

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git