Ana sayfa Dekorasyon En Şık Salon Takımı Mobilya Modelleri

En Şık Salon Takımı Mobilya Modelleri

37
PAYLAŞ


Salon Takımı Mobilya Modelleri

Salonlar evlerin olmasa olmazı ve en güzel köşelerinden biridir. Fakat bir o kadar da zordur döşemesi, her şeyi birbirine uydurması, renkleri, şekilleri vb. bular kafa karıştırıcı noktalardır. Bir de evinizde hayvan besliyorsanız yada çocuğunuz varsa buna uygun mobilyalar seçmek zorundasınızdır. Çocuğunuzun mobilyalarınızı boyamasını veya kedinizin tırnak izlerine maruz kalmasını istemezsiniz değil mi, o halde en uygun, salon takımı mobilya modellerine bakalım.

Enza Home

Kadife sevenlerin bayılacağı Aura modeli, modern ve klasiğin birleşmiş olduğu, şıklığı ve rahatıyla ilgileri üstüne çeken bu takım, yüksek ayakları sayesinde de koltuğu çekip temizleme zorluğundan da sizi kurtararak hem görenlerin hem sizin hayran kalacağınız bu mobilya, evlerinize gelmek için sizi bekliyor.

Bellona

Romeo koltuk takımı, farklı tasarımıyla ilgileri direk üstüne çekerek, yemek odanıza çok güzel uyabilecek ve estetik duruşuyla siz büyüleyecek bu takım. P kol yapısıyla, sırt makrome uygulamasıyla da salonlarınıza renk katmaya geliyor. Romeo koltuk takımını isterseniz, orta sehpası, köşe sehpası, zigon sehpa, rosalinda flower v10 vizyon halısıyla beraber alıp, evinizde romeo esintilerinin her yere yayabilirsiniz.

Balevim

Gürsu köşe takımı ile salonunuza muhteşem bir hava katabilirsiniz. Köşe takımlarında kullandıkları 1.sınıf kumaşlar, siline bilir olduğu için, size çok büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Desenleri lake kaplı olan bu takıma bakmadan alışverişinize başlamayın deriz.

Modalife

Retro marki koltuk takımı; kahverengi ve pembenin muhteşem uyumuyla salonlarınızı güzelleştirmeye geliyor. Koltuk takımlarını dilerseniz, üçlü koltuk ve berjer şeklinde de alabiliyorsunuz. Ürünler sağlığa kesinlikle zarar vermeyen soft sündergen yapıldığı için güvenle alabilirsiniz. Ev temizliğinde de sizi unutmayan madalife, koltuk ayaklarını ergonometri yaparak sizlere daha bir kolaylık sağlıyor. İnternet üzerinden yapabileceğiniz bu alışverişler, ücretsiz nakliye ve montaj imkanlarıyla size sunuluyor. Teslimatı ise, eğer depoda hazır bulunan bir ürünse 1 gün içinde evlerinizi güzelleştirmeye geliyor.

Mobilyalarda Son Nokta

Salon takımı mobilya modelleri, artık o kadar çok seçenek sunuyor ki, renkleri, kumaşları hepsi sizin istediğinize uygun o kadar çok modelle karşınızda ki, ister istemez seçim yaparken kafalar karışıyor, bu yüzden seçim yaparken acele etmemeye özen gösterin ve alışverişinizin tadını çıkarın. Fiyat konusunda da sizi zor durumda bırakmayan bu takımlar her bütçeye uygun şekilde hizmetinize sunuluyor.