Doğtaş Çocuk Odası Modelleri Resimleri ve Fiyatları

Doğtaş Çocuk Odası Modelleri Resimleri ve Fiyatları
2 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 358 kez okundu.

Doğtaş çocuk odası mobilyalarının her yıl olduğu gibi bu yıl ki tasarımları da çocukları büyülüyor. Doğtaş çocuk odası dizaynları, her geçen gün kendisine getirdiği yeniliklerle bebek odaları olsun, çocuk odaları olsun oldukça beğeniler almaktadır. Doğtaş mobilyanın özgün tasarımları çocuklarınızın odalarına sihir getiriyor. Hayal gücünüz ne kadar zengin olursa, en sade odaları bile en güzel hale getirebilirsiniz. Çocuk odalarında en önemli dizayn örneklerini, bir bütün olarak alabiliriz. Duvar renklerinden, zemin renklerine, dekorasyona, aksesuarlara, mobilyalara kadar uyumlu tercihlerimiz güzel sonuçlar, vazgeçilmez odalar yaratacaktır.

Doğtaş çocuk odası dizaynları, 14 farklı model her zevke uygun mobilyalar olarak dizayn edilmiştir. Mobilya sektöründe uzun yıllar deneyim edinen Doğtaş mobilya genç odasındaki başarılı ve trend modeller ile de kendisini kanıtlamıştır.

Doğtaş Çocuk Odası Renkleri

Açık renk duvar ve zemin renkleri çocuk odaları için daha ferah, daha uygun olacaktır. Renk kombinasyonlarında pastel renkler yine ön plandadır. Desenli duvar kâğıtları da özellikle tek duvar kâğıt yapılarak oldukça şık bir oda olmasını sağlayacaktır. Ceviz renk, kül gri, lake beyaz, koyu sarı renkleri popüler ve genel tercih edilen renk mobilyalardandır. Yine duvar renklerinde açık pembe, mavi, beyaz ve bej tonları, sarı renkler tercih edilmektedir.

Doğtaş Çocuk Odası Aksesuarları

Her mekâna göre dizayn edilmiş,  uyum sağlayan, genç odaları aksesuarları ile birleşince tam bir bütünlük oluşturarak modern, eğlenceli ya da sade çocuk odaları oluşturmaktadır. Metal aynalar, sıra şerit aynalar genç kız odalarında açık pembe renk ve pembenin tonları rengi duvarlı odalarda epey beğenilmektedir. Renkli pelüş oyuncaklar da çocuk odalarında sevimli, sıcak bir ortam yaratmış olacaktır. Yine renk renk duvar rafları, beyaz ve tonları renk olan odalarda kitap dizmek ya da aksesuar koymak için tercih edilmektedir. Halılar desenli ve Disney figürlü oldukça trend modeller arasında, aksesuar olarak sayabiliriz. Renkli abajurlar ve çocuk odası lambalarını da aksesuarlar arasında sayabiliriz.

Çocuk Odası Fiyatları

Doğtaş mobilya- çocuk odası mobilya fiyatlarından bahsedecek olursak 3.100 TL ile 4.950 TL aralığında fiyatlarla en güzel, zevkinize göre modelleri seçebilirsiniz. Yine kampanyalı fiyatlarla da indirim dönemlerinde uygun fiyatlı modelleri tercihler arasında bulabilirsiniz. Batman, Spıderman, Barbie gibi özel mobilya modelleri de 6.700 TL’lere kadar fiyatlarla mağazalarında sizleri beklemektedir.

Doğtaş Çocuk Odası Modelleri Resimleri ve Fiyatları

Doğtaş Çocuk Odası Modelleri Resimleri ve Fiyatları

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git