Doğtaş Bebek Odası Modelleri ve Fiyatları

Doğtaş Bebek Odası Modelleri ve Fiyatları
30 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 71 kez okundu.

Doğtaş Bebek Odası Modelleri Birkaç ay sonra dünyaya gelecek ailenizin yeni ferdine yepyeni bir oda hazırlayacaksınız. Birçok mağaza gezdiniz, onlarca model gördünüz ama karar veremediniz ve tavsiyelere bakmak istediniz,hemen bilgisayarın başına geçerek internetten araştırmaya başladınız değil mi? Beğendiğiniz bazı bebek takımlarının modeli güzel, bazılarının rengi harika, bazılarının da üretildiği malzeme kaliteli. Sizin isteğiniz doğal olarak tüm bu özelliklerin birlikte olduğu, bebeğinizin rahatlığı için tasarlanmış bir bebek  odası takımı. Bebeğiniz için tüm düşündüklerinizi bebek odası takımı olarak size sunan Doğtaş mobilya kullandığı malzeme kalitesi, tasarımlarının anne ve bebek için ergonomik ve şık olması, kız ve erkek bebek için özel oluşturduğu konseptleriyle doğal boyalar kullanılarak oluşturulan renklerin dansını görebileceğiniz modeller ile sektöründe farkını ortaya koymaktadır.

Ergonomik Tasarım

Doğtaş Bebek Odası Modelleri İlk annelik tecrübeniz ya da birkaç yıl ardan sonra ikinci hatta üçüncü bebeğinizi kucağınıza aldınız. Dünyaya yeni gelmiş küçük olduğu kadar hassas olan bebeklerimizi tutarken, yatağına yatırırken, kolunuzda bebek taşırken aynı anda çekmecesinden giysilerini almanız gerektiğinde çoğunlukla tek başına olacağınız için mobilyanın size yardımcı olması gerekmekte. Zira yaptığınız eylemler çok özel ve hassas. Doğtaş bebek odası modelleri ergonomik tasarımlarıyla size oldukça yardımcı olmakta. Kolay tutulan kulplar, frenli dolap kapakları ve çekmeceler, karyolanın bebeğin hareketlerine uyumlu olması ve koruma sağlaması, kullanılan malzemelerin doğal ahşap, boyaların kimyasal katkısız olması gibi bebeğiniz için gerekli her detay ince ince düşünülerek tasarlanmış ve varlığa dökülmüş durumda.

Doğtaş Bebek Odası Modelleri ve Fiyatları | SuperDiyetListesi.com – Diyet Listesi – Zayıflama – Şok Diyetler – Hızlı Kilo Verme

Bilindiği üzere kullanılan malzeme mobilya fiyatlarını etkilemekte. Masif ahşap bebek mobilyaları için tavsiye edilen malzemedir. Doğtaş bebek odası takımlarının bebeğinizin sağlığı düşünülerek üretildiğinden emin olabilirsiniz. Modele göre değişmekle birlikte bebek odası için belirlenen dolap, çekmece ve karyoladan oluşan takım fiyatları ortalama 4.000 TL’den başlamaktadır. Seçmiş olduğunuz bebek mobilya takımlarında bebeğinize hazırlayacağınız odanın büyüklüğüne göre çekmece, halk arasında cibinlik olarak tabir edilen bebeği sinek, böcek ve dış etkenlerden koruyan yatak üstü tülü, dolap boyutları, geleceğe yönelik karyola olabilen beşikler gibi anne babanın tercihine kalan detaylar ile fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir. Takım halinde olmadan tek parça halinde de satın alma imkanınız mevcut. Doğtaş bebek odalarına ilinizdeki Doğtaş mağazalarından yada internet  aracılığı ile kolayca ulaşabilir ve seçtiğiniz mobilyalar ile bebeğinizi  rahatlıkla büyütebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git