Belis Bebek Odası Modelleri Resimleri Yorumları

Belis Bebek Odası Modelleri Resimleri Yorumları
14 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 145 kez okundu.

Bebek odası seçiminde bazı ayrıntılara dikkat etmek gerekir. Bu ayrıntıların başında seçilecek odanın kullanışlı olması gelir. Anne ve baba adayına kullanım kolaylığı sunması bebek aile ilişkisini de etkilemektedir. Bebek odası markaları arasında ön plana çıkan Belis bebek odaları şıklığı ve kaliteli görselleri ile en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Tüm modellerinde kalite ön planda yer alır. Belis bebek odasında birçok farklı model türü yer almaktadır. Hepsi farklı tasarımlara sahip olmakla beraber kullanım açısından da kolaylık sunmaktadır.

Belis Country Bebek Odası Modeli

 Bu tarz bebek odasında yer alan karyola büyüyebilen özelliğe sahiptir. Bebeğiniz büyüdükçe sizde karyolayı genişletebilirsiniz. Bu açıdan önem taşıyan bu özellik sayesinde uzun süreli kullanıma elverişlidir. Ayrıca beşik sallanma özelliği ile de kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Modelde bebeği rahatsız edecek herhangi bir element bulunmamaktadır. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Bebek odası dolabı ise retro tarzında olması ile de şık bir görüntü sağlar. Dolap iç raflarının geniş olması sayesinde rahat bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Dolap iki kapaklı olarak satışa sunulmaktadır. Oluşturacağınız bebek odası dekorasyonunda bu modeli tercih edebilirsiniz.

Rose Bebek Odası Modeli

Bu model kız çocuklar için tasarlanmıştır. Renginin pempemsi özelliği ile birçok farklı dekorasyon tarzları denenebilir. Model sağlamlığı ile de ön planda yer alır. Ayrıca karyolası da büyüyebilen özelliğe sahiptir. Bebek dolabında yer alan boy aynası da çok şık bir görüntü sergilemektedir. Zarif ve şık olan bu modeli tercih ederek bebek odanıza farklı bir hava katabilirsiniz.

Bebek Odası Fiyatları

 Belis bebek odaları ekonomik olması ile ön plandadır. Her modelin fiyatı farklı olarak satışa sunulmaktadır. Fiyat aralığı ise 1.500 TL ile 2.500 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Modeller garantili olarak adresinize kadar ulaştırılmaktadır. Görsellik ve şıklık arayanlar için ideal bir seçim olacaktır. Ayrıda düzenlenen kampanyalardan ve indirimlerden de yararlanarak istediğiniz bebek odası modeline sahip olabilirsiniz. Bebek odası modelini seçtikten sonra uygun perde ve halı aksesuarları ile odanızı tamamlayabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git