Ana sayfa Diyet Listesi 24 Saatte Kilo Verdiren Diyet Listesi

24 Saatte Kilo Verdiren Diyet Listesi

17
PAYLAŞ

24 Saat Diyeti – 24 Saatte Kilo Ver

Sadece bir günde hissedilebilir bir şekilde zayıflamak mümkün olsaydı ne hissederdiniz? Aslında günümüzde her şeyin hızlı yaşandığı ve insanların sabırsız bir şekilde şeyi hızlı elde etmek istediği bir dönem yaşıyoruz.  Elbette ki insanların dış görünüşlerini etkileyen ve önem verilen diyet konusu da bu konulardan ari değil. Bu nedenle diyetisyenler bu kesimi hedef alan ve sağlığa herhangi bir zararlı etkisi olmayan programlar da geliştirmeye çalışıyorlar. Bu çalışmaların ürünü olarak, sadece bir günde hızlı bir şekilde zayıflamak isteyenler için 24 saat diyeti – 24 saatte kilo ver ile zayıflamak mümkün. Diyetimizin temelinde, vücudumuzu aşırı derecede yormadan olabilecek en maksimum yağ yakmak ve aldığımız kaloriyi sağlığımıza zarar vermeyecek şekilde azaltmak yatıyor. Bu nedenle, diyetimiz içerisinde hafif egzersizler ve bitki kürleri de mevcut. İşte sadece 24 saat içerisinde zayıflamak için hazırlanan diyet listemiz.

24 saat içerisinde zayıflama için güne de erken başlamalısınız. Sabah erken kalkarak, 30 dakika tempolu yürüyüş yapabilirsiniz. Tempolu yürüyüşünüzün akabinde taze sıkılmış havuç suyu içerisine iki damla zeytinyağı damlatarak içiniz. Bu kürü içtikten sonra, 30 dakika akabinde sabah kahvaltınızı yapabilirsiniz. 24 saatte zayıflamayı hedeflediğimiz için elbette ki sabah kahvaltısında da hafif besleneceğiz. Küçük bir dilim, az yağlı beyaz peynir, yanına bir kaç dal maydanoz ve nane ile bir dilim tam tahıl ekmeği yiyerek güne başlayabiliriz. Bunun yanında yine metabolizma hızımızı arttırması adına şekersiz sade bir kahve alabiliriz. Sabah kahvaltısından 2 saat sonra 1 adet elma, ara öğün olarak alabiliriz. Öğle yemeğinde ise 1 adet haşlanmış yumurta yanında çok az zeytinyağı ve hiç tuz kullanmadan yapmış olduğumuz yeşillik ağırlıklı mevsim salatasını yiyebiliriz. Öğle yemeğinden üç saat sonra ise taze sıkılmış bir bardak greyfurt suyu içerisine iki kaşık elma sirkesi katarak içebiliriz. Akşam yemeğinde az miktarda hazırladığımız ve içerisine ton balığı ve iki adet zeytin kattığımız domatesli salatamızı tüketebiliriz.

Akşam yemeğinden sonra ise sizlere tarifini vereceğimiz kürler ile zayıflamanız mümkün. Bu kür için lahana alıp kaynatmanız gerekmektedir. Kaynattığınız lahanaların suyunu süzerek dolaba kaldırın. Daha sonra yatmadan önce bir bardak için. İçmiş olduğunuz bu kür, bel ve çevresindeki yağları yakıcı etkiye sahip. Bu şekilde 24 saat diyetinizde sadece bir günlük değil, kalıcı bir şekilde ve yağlarınızı yakarak zayıflayabilirsiniz. Bunun haricinde alternatif bir tür olarak nane kekik ve zerdeçal karışımını 10 dakika kaynatarak demlenmeye bırakıyoruz. Sonra içerisine bir kaşık sirke koyarak soğuk bir şekilde akşam yatmadan önce içebiliriz. Bu bitkisel kürleri de kullanarak bir gün içerisindeki diyetimizden maksimum faydayı sağlayabiliriz.