2 Haftada 6 Kilo Vermek İstiyorum

2 Haftada 6 Kilo Vermek İstiyorum
12 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 131 kez okundu.

2 Haftada 6 Kilo Vermek İstiyorum

Kilolarından hızlı bir şekilde kurtulmak isteyenler, kendilerinde radikal ve güzel bir değişim bekleyenler… Sizlerin çok hoşuna gidecek biraz irade isteyen ama yalnızca 2 haftanın sonunda istediğiniz kiloya kavuşmanızı sağlayacak bir formülle karşı karşıyayız. Bunu uygulayan kadınlar, durumlarından çok memnun. 2 haftada tam tamına 6 kilo verip üstelik de 2 haftanın sonrasında da biraz dikkat edip kilolarını geri almayan bu kadınları mutlu eden formülü sizlerle paylaşmak istiyoruz. Eğer siz de 2 haftada 6 kilo vermek istiyorum diyor fakat bunu nasıl başaracağınızı bilemiyorsunuz, diyebiliriz ki çok da korkmanıza, umutsuzluğa kapılmanıza gerek yok. 1. haftada daha kolay kilo verebileceğinizden 4 kilo, 2. haftada da 2 kilo vererek, toplamda 2 haftada 6 kilo vermeniz gayet mümkün ve kolay.

2 Haftada 6 Kilo Verdiren Diyet Listesi

İlk 1 hafta boyunca aşağıda vereceğimiz listedeki besinleri tüketmeniz gerekmekte.

Kahvaltı: Yeşil detoks hazırlayın. Bunu hazırlamak için evde bulunan yeşil yapraklı tüm sebzeleri kullanabilirsiniz. Bu hazırladığınız detoksu, sabah aç karnına için. Miktarı 1 bardak kadar olsa yeterlidir. Bu detoksu içtikten 1 saat sonra da 1 çay bardağı kefire 4 çorba kaşığı yulafı karıştırıp bunu için.

Öğle Yemeği: Bu öğünde ise 1 dilim ekmekle beraber yiyebileceğiniz üç alternatif et çeşidi var. Bunlar, döner (150 gram), tavuk göğsü (150 gram) ya da 4 adet köfte. Bunlardan istediğinizi sırayla tüketebilirsiniz.

Ara: Öğle yemeği ile akşam yemeği arasında bir ara öğün hakkınız bulunmaktadır. Burada 4 alternatiften birini tüketebilirsiniz. Bunlar 3 adet ceviz, 3 adet kuru erik, 3 adet galeta ya da 1 şeftali olabilir. Ayrıca yanına 1 bardak alkali su içme hakkınız bulunmaktadır.

Akşam Yemeği: Bu öğünde ise 2 alternatifle karşı karşıyasınız. 2 adet kabak dolması yiyebilir ya da 8 çorba kaşığı sebze yemeği tüketebilirsiniz. 1 kase yoğurdu ise ikisinin yanında da yiyebilirsiniz. Son olarak yatmadan önce 1 bardak alkali su için

  1. haftaya geldiğimiz zaman ise aşağıda sayacağımız besin maddelerini tüketebilirsiniz.

Kahvaltı: Yine yeşil detoks hazırlayın ve aç karnına 1 bardak olacak şekilde bunu için. Detoksu içtikten 1 saat sonra, 1 dilim ekmek, 2 dilim peynir, 1 adet yumurta ve 4 adet zeytini yiyebilirsiniz.

Öğle Yemeği: 1 dilim ekmeği 1 kase mercimek çorbasıyla tüketebilirsiniz. Yanına da mevsim salata ile 1 bardak ayran içme hakkınız bulunmaktadır.

Ara: Bu ara öğünde 4 alternatifiniz bulunmaktadır. Bunlar 2 diyet bisküvi, 1 armut, 2 etimek ve 2 grisinidir. Sırayla her gün bunlardan birini tüketebilirsiniz.

Akşam Yemeği: 2 alternatifiniz bulunur bu öğün için. Bunlar fırında patatesli tavuk (150 gram) veya balık (150 gram). Yeşillik ve 1 bardak ayran ile tüketebilirsiniz.

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git