Ana sayfa 15 Günlük Diyet Listeleri 17 Günde 5 Kilo Verdiren Zayıflatıcı Diyet Listesi

17 Günde 5 Kilo Verdiren Zayıflatıcı Diyet Listesi

84
PAYLAŞ

Verecek olduğumuz 17 günde 5 kilo verdiren diyet listesi sizi kısa sürede arzu ettiğiniz görünüm ulaşmanın kapılarını aralayacak bir diyet listesidir. Bu sayede daha zinde ve aynı zamanda her daim ayna ile barışık yaşamanız için sizi motive edecektir. Programa sadık kalınması ve beraberinde yapılacak olna ufak egzersizler kısa zamanda net sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır

17 günlü menü

Kahvaltı  2 yumurta ya da 4 yumurta akı, yağsız olarak hazırlanacak.

Ve ya 2 porsiyon yoğurt gibi probiyotik gıda

1 adet meyve servisi

1 fincan yeşil çay içmelisiniz.

Öğle yemeği:

Balık ya da kümes hayvanları veya yumurta gibi olduğu kadar serbest proteinlerle sınırsız miktarda arındırıcı sebze veya 1 probiyotik besin ile sınırsız miktarda arındırıcı sebze yemelisiniz.

1 fincan yeşil çay içmelisiniz.

Akşam yemeği:

Balık veya tavuk

Sınırsız olacak şekilde bulunan sebzeler

1 fincan yeşil çay

Arada:  2’nci meyve porsiyonu

2’nci probiyotik porsiyonu

Ek olarak: 1 tabak salatada kullanmak veya pişirmek için 2 ya da 3 çorba kaşığı faydalı yağ.

Unutmayın:

Kahvaltıyı asla atlamayın

Salata ile barışık olun

İçinde yağ ve şeker olmayan besinler tercih edilmelidir

Büyük porsiyonlardan kaçının I Hareket edin, kalori yakın

Aşırı yememelisiniz.  17 dakika egzersiz İki arada bir derede yapılacak bir egzersiz bile kaloriyi kolayca verebilmenizi sağlar. Sabahları olacak şekilde 17 dakika, öğleden sonra ve akşam erken saatlerde olacak şekilde 17 dakika egzersiz yapmanız gereklidir. Egzersiz yapmak oldukça güzeldir bunun için birkaç saat sonra metabolizmanızı hızlandırır. Böylece günde sizler için yararlı olabilecek iki kez metabolizmanızı çalıştırmış olacaksınız. Bu egzersiz, aerobik ve olduğu kadar hızlı yürüyüş, koşu, kardiyo gibi benzer spor aletleriyle çalışma ve 17 dakika boyunca kalbinizin hızlı çalışmasını kan pompalamasını sağlayacak herhangi bir aktivite olabilir.

Tüm bunları sağladığınızda 17 günde 5 kilo verdiren diyet netice itibariyle sizi yeteri kadar tatmin edecektir. Unutmayın sadece diyet programı sizi belli bir noktaya kadar götürecektir. daha iyi sonuç için her daim spor ve egzersiz ile desteklenmelidir.   Aynı zmanda  hayat sudur. Suyu hayatınızdan çıkarmayın. Deneyecek olanlara başrılar diler, sağlıklı ve mutlu günler temenni ederiz.

17-gunde-5-kilo