1 Günde 1 Kilo Verdiren Hızlı Diyet Listesi

1 Günde 1 Kilo Verdiren Hızlı Diyet Listesi
15 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 158 kez okundu.

Acilen kilo vermeniz gerekiyor ve çok az zamanınız kaldığını düşünüyorsanız tam size göre bir teklifimiz var! 1 Günde 1 Kilo Verdiren Hızlı Diyet Listesi ile sizde 1 gün gibi kısa bir sürede kilo verebilirsiniz.

Öncelikle diyetiniz boyunca günlük en az 2,5-3 litre su içmeniz gerektiğini unutmayınız. Bazen iş yoğunluğu, unutkanlık gibi bahanelerle su içmeyi ihmal ediyoruz. Ama su içmediğimiz süre boyunca daha fazla acıkıyor, daha fazla yemek yiyoruz. Eğer kilo vermek istiyorsanız öncelikle su içmeyi ihmal etmememiz gerekir. Sizler için oluşturduğumuz diyet listesi ile bir öğünde birkaç farklı yemek alternatifi sunduk böylelikle aslında birkaç adet liste oluşmuş oldu. Sizlerde bu diyet listelerine uyarak günde 1 kg verebilir, istediğiniz vücuda sahip olabilirsiniz.

1 Günde 1 Kilo Verdiren Hızlı Diyet Listesi

1 – Yediklerinizi not alın: Gün içerisinde farkında olmadan devamlı yemek yiyor olabilirsiniz. Bu sorunu ortadan kaldırmak için gün içerisinde neler yediğinizi not almalısınız. Bu şekilde daha az yemek yiyeceksiniz. Uzmanların yaptığı araştırmalar sonucunda yediklerinizi not aldığınız sürece %15 daha az yediğiniz gözlenmiştir.

2 – Öğün Atlamayın: Öğün atlayarak vücudumuzu aç bırakıyoruz. Bu açlıkla beraber yemek yemeye başladığımızda da durmak bilmiyoruz. Bu yüzden öğün atlamadan her gün saati saatine yemek yemeliyiz. Bu şekilde daha az yemek yiyip, daha hızlı kilo verebilirsiniz.

4 – Su İçin: Genel sağlığımızı korumak için içmek zorunda olduğumuz vücudumuzun ihtiyaç duyduğu su 0 kaloridir. Ve midemizi doldurduğu için açlık hissimizi azaltır dolayısı ile vermemize yardımcı olur.

5– Gerçekleştire bileceğiniz hedefler koyun: Mesela 2 ayda 10 kilo vermeyi hedeflemek gibi. Daha mümkün hedefler seçerseniz, ulaşmanız daha kolay olacaktır.

6 – Acıkmadığınızı hissetmeden yemek yemeyin: Bazılarımız masaya gerçekten acıkmadan oturuyoruz ve yemek yemeye başlamamız için midemiz daha fazla genişliyor. Ve bu durum vücudun daha fazla yap biriktirmesine sebep oluyor.

Günde 1 kilo verdiren diyet listesi

Sabah Kahvaltısı

1.öneri;1 bardak ılık süt

 1. öneri;1 kâse yulaf kepeği
 2. öneri; 1 adet haşlanmış yumurta
 3. öneri; 1 dilim tost ekmeği, yağsız peynir.

Öğle yemeği

 1. öneri; Ton balığı, 1 çay kaşığı mayonez, kıvırcık salata, 1 adet salatalık, 1 kaşık zeytinyağı ve limonlu salata.
 2. öneri; 1 dilim yağsız peynirle hazırlanmış sandviç
 3. öneri;1 kâse domates veya karışık sebze çorbası
 4. öneri; 1 art pişmiş yumurta, yağsız bol limonlu yeşil salata, 100 gram haşlanmış tavuk eti,

Akşam yemeği

 1. öneri;1 kâse sıcak mercimek çorbası, 100 gr. haşlanmış tavuk veya balık eti
 2. öneri;1 tane haşlanmış patates, mevsim sebzeleri ile hazırlanmış salata
 3. öneri;1 kâse sebze çorbası, 3 adet etli biber dolması, 1 tabak domates salatası
 4. öneri;100 gram yağsız makarna, 2 adet ızgara tavuk

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git